cz de en pl

Hotel Černá Bouda

Horský hotel Černá Bouda byl nově zrekonstruovaný a dnes již poskytuje služby 3* standardu. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří jeden z nejlepších horských hotelů v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.

  • poloha na vrcholu Černé hory (1260 m n. m.) s nezapomenutelným výhledem
  • relaxace a sportovní vyžití
  • Wi-FI zdarma ve všech pokojích
  • speciální cenové zvýhodnění pro skupiny a dlouhodobé pobyty
  • od zimy 2013 propojení skiareálů černá Hora -Janské Lázně a Pec pod Sněžkou (možno lyžovat v obou areálech na jednu permanentku a sjezdu na lyžích od hotelu do Pece p/Sn)  

Černá Hora: dovolená v hotelu Černá Bouda

Víte, jak to vypadá, když se spojí Černá Hora, dovolená a hotel? Již řada návštěvníků hotelu Černá Bouda se přesvědčila,  že spojení přírody národního parku KRNAP, pohodlí a rodinné atmosféry promění Vaši dovolenou ve vzpomínky, na které budete dlouho rádi odkazovat ze zachovaných fotografií. Hotel Černá Bouda se Vám postará o pohodlí a služby, v rámci nichž Vám například zdarma budou odvezena v den příjezdu / odjezdu zavazadla až k horní stanici lanové dráhy. Jedinečnou přírodou se každoročně chlubí Černá Hora - dovolená v této oblasti Vás z zimních měsících zavede přes bohatý zalesněný porost k lanovým dráhám, v létě pak  na rozlehlé louky, kde se můžete věnovat aktivní dovolené nebo rodinným hrám.

Černá Hora, dovolená - to je romantika s nezaměnitelným pohledem na české hory, aktivní pohyb v letních i zimních měsících a zároveň kvalitní odpočinek, jaký Vám jen horský hotel může přinést. Pokud máte zájem o ubytování v této krásné krajině, využijte formulář níže a objednejte si již dnes svůj pobyt v hotelu Černá Bouda.

CENA a ONLINE Rezervace 

Nev�te jak objednat? 
Systém ukazuje aktuální nabídku pokojů.
Speciální nabídky
BÍLÉ VÁNOCE NA ČERNÉ HOŘE

Hotel Černá Bouda Vám nabízí pohádkové prožití Vánočních svátků uprostřed zasněžených hor za cenu již od 490,- Kč/osoba

Detail a objednávka!
Kontaktní informace
Hotel ČERNÁ BOUDA ***
Černá Hora 171
542 25 Janské Lázně
Rezervační kancelář: +420-222 521 706
Telefon na recepci: + 420-499 875 360
E-mail: reservation@okhotels.cz
Fax na recepci: +420-499 875 193

Ukázat mapu
Přístup k hotelu

Novinky a informace
6.1. Hotel Černá Bouda-Stále dobré sněhové podmínky!!!

Hotel Černá Bouda má stále dobré sněhové podmínky a jako jedinný hotel dostatek přírodního sněhu. Dobré sněhové podmínky jak pro běžkaře tak i sjezdaře. Permanentky skiareálu Černá Hora-Janské Lázně do 10.1.14 za mimosezóní ceny!!

Archív novinek
Reference
7. 1. 2014 - Karina Melicharová
Ráda bych se vyjádřila k ubytování na Černé Boudě na Černé hoře v termínu od 20. 12 – 4.1. 2014. Na Černou boudu jsme jeli letos podruhé a byli jsme v očekávání, zda naše předchozí pozitivní zkušenost se bude opakovat. Bohužel většinou toto nebývá zvykem a hotely postupně „odumírají“. V tomto případě jsme byli s manželem velmi mile překvapeni. Již od samého příjezdu, kdy personál aktivně a mile pomáhal s hromadou zavazadel, přes příjemný obslužný personál, přes výborné jídlo až po odjezd, kdy nás stejně mile vyprovodili.
Ve své profesi se setkávám s hodně lidma, a o to víc velmi ocením, když se potkám s profesionály ve svém oboru a to bezesporu pan Němeček je a dokonce i s celou svoji rodinou. Jeho dvě dcery, byli skvělé společnice a bez rozdílu pokoje se věnovali všem dětem od 3 – cca 15let. Byli velmi přátelské, komunikativní a k mému překvapení dokázali i udržovat hrací pořádek v herně a tak jsme bez jakýchkoli obav mohli naši 4 letou dceru posléze nechat v herně samotnout. Určitě i díky nim se naši dcerce nechtělo vůbec domů. Kéž by z naší holky vyroslo něco podobného…. Škoda jen, že stejně skvělé a přátelské lidi nebyli ubytování v našem termínu. Byla zde ubytovaná jedna důchodkyně s vnučkou cca 2 roky po dvou dnech jsem ji dala přezdívku herdek baba s malou sirénou. Jak by řekl Krakonoš to kyselo je málo kyselé a bramborák málo bramborový. Nic jí nebylo dobré a jenom kolem sebe prskala jak se všichni mají chovat. Možná by měla začít se svoji vnučkou, která neskutečně ječela pořád na celý hotel. Tato dáma otravovala a rušila klid a pohodu neskutečným způsobem, škoda, že si hotel nemůže vybírat své rekreanty. K mému údivu ji však personál v jídelně velmi vstřícně plnil všechny její výmysly – změna stolu apod. Když se domáhala přednostního jídla kvůli vnučce (hotel byl plný rodin s malými dětmi) myslela jsem, že ji už něco povím, ale personál ji velmi mile vysvětlil, že jíst musí všichni ….opravdu klobouk dolů před personálem a profesionalitou všech, kteří na Černé Boudě pracují.
 
Velmi děkujeme, že jste nám již podruhé zpříjemnili ty nejhezčí okamžiky v roce.
 
 
Více referencí

Kontakt
OK-HOTELS
Rezervační kancelář
Americká 9
120 00, Praha 2
Česká republika
E-mail: reservation@okhotels.cz Fax.: +420-222 521 707 Skype: okhotelscz Skype status
OK-HOTELS
24 hodin Hotline : +420-222 521 706
Kontaktujte nás