cz de en pl

Hotel Černá Bouda

Horský hotel Černá Bouda byl nově zrekonstruovaný a dnes již poskytuje služby 3* standardu. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří jeden z nejlepších horských hotelů v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.

  • poloha na vrcholu Černé hory (1260 m n. m.) s nezapomenutelným výhledem
  • relaxace a sportovní vyžití
  • Wi-FI zdarma ve všech pokojích
  • speciální cenové zvýhodnění pro skupiny a dlouhodobé pobyty
  • od zimy 2013 propojení skiareálů černá Hora -Janské Lázně a Pec pod Sněžkou (možno lyžovat v obou areálech na jednu permanentku a sjezdu na lyžích od hotelu do Pece p/Sn)  

Černá Hora: dovolená v hotelu Černá Bouda

Víte, jak to vypadá, když se spojí Černá Hora, dovolená a hotel? Již řada návštěvníků hotelu Černá Bouda se přesvědčila,  že spojení přírody národního parku KRNAP, pohodlí a rodinné atmosféry promění Vaši dovolenou ve vzpomínky, na které budete dlouho rádi odkazovat ze zachovaných fotografií. Hotel Černá Bouda se Vám postará o pohodlí a služby, v rámci nichž Vám například zdarma budou odvezena v den příjezdu / odjezdu zavazadla až k horní stanici lanové dráhy. Jedinečnou přírodou se každoročně chlubí Černá Hora - dovolená v této oblasti Vás z zimních měsících zavede přes bohatý zalesněný porost k lanovým dráhám, v létě pak  na rozlehlé louky, kde se můžete věnovat aktivní dovolené nebo rodinným hrám.

Černá Hora, dovolená - to je romantika s nezaměnitelným pohledem na české hory, aktivní pohyb v letních i zimních měsících a zároveň kvalitní odpočinek, jaký Vám jen horský hotel může přinést. Pokud máte zájem o ubytování v této krásné krajině, využijte formulář níže a objednejte si již dnes svůj pobyt v hotelu Černá Bouda.

CENA a ONLINE Rezervace 

Nev�te jak objednat? 
Systém ukazuje aktuální nabídku pokojů.
Kontaktní informace
Hotel ČERNÁ BOUDA ***
Černá Hora 171
542 25 Janské Lázně
Rezervační kancelář: +420-222 521 706
Telefon na recepci: + 420-499 875 360
E-mail: reservation@okhotels.cz
Fax na recepci: +420-499 875 193

Ukázat mapu
Přístup k hotelu

Novinky a informace
6.1. Hotel Černá Bouda-Stále dobré sněhové podmínky!!!

Hotel Černá Bouda má stále dobré sněhové podmínky a jako jedinný hotel dostatek přírodního sněhu. Dobré sněhové podmínky jak pro běžkaře tak i sjezdaře. Permanentky skiareálu Černá Hora-Janské Lázně do 10.1.14 za mimosezóní ceny!!

Archív novinek
Reference
7. 1. 2014 - Karina Melicharová
Ráda bych se vyjádřila k ubytování na Černé Boudě na Černé hoře v termínu od 20. 12 – 4.1. 2014. Na Černou boudu jsme jeli letos podruhé a byli jsme v očekávání, zda naše předchozí pozitivní zkušenost se bude opakovat. Bohužel většinou toto nebývá zvykem a hotely postupně „odumírají“. V tomto případě jsme byli s manželem velmi mile překvapeni. Již od samého příjezdu, kdy personál aktivně a mile pomáhal s hromadou zavazadel, přes příjemný obslužný personál, přes výborné jídlo až po odjezd, kdy nás stejně mile vyprovodili.
Ve své profesi se setkávám s hodně lidma, a o to víc velmi ocením, když se potkám s profesionály ve svém oboru a to bezesporu pan Němeček je a dokonce i s celou svoji rodinou. Jeho dvě dcery, byli skvělé společnice a bez rozdílu pokoje se věnovali všem dětem od 3 – cca 15let. Byli velmi přátelské, komunikativní a k mému překvapení dokázali i udržovat hrací pořádek v herně a tak jsme bez jakýchkoli obav mohli naši 4 letou dceru posléze nechat v herně samotnout. Určitě i díky nim se naši dcerce nechtělo vůbec domů. Kéž by z naší holky vyroslo něco podobného…. Škoda jen, že stejně skvělé a přátelské lidi nebyli ubytování v našem termínu. Byla zde ubytovaná jedna důchodkyně s vnučkou cca 2 roky po dvou dnech jsem ji dala přezdívku herdek baba s malou sirénou. Jak by řekl Krakonoš to kyselo je málo kyselé a bramborák málo bramborový. Nic jí nebylo dobré a jenom kolem sebe prskala jak se všichni mají chovat. Možná by měla začít se svoji vnučkou, která neskutečně ječela pořád na celý hotel. Tato dáma otravovala a rušila klid a pohodu neskutečným způsobem, škoda, že si hotel nemůže vybírat své rekreanty. K mému údivu ji však personál v jídelně velmi vstřícně plnil všechny její výmysly – změna stolu apod. Když se domáhala přednostního jídla kvůli vnučce (hotel byl plný rodin s malými dětmi) myslela jsem, že ji už něco povím, ale personál ji velmi mile vysvětlil, že jíst musí všichni ….opravdu klobouk dolů před personálem a profesionalitou všech, kteří na Černé Boudě pracují.
 
Velmi děkujeme, že jste nám již podruhé zpříjemnili ty nejhezčí okamžiky v roce.
 
 
Více referencí

Kontakt
OK-HOTELS
Rezervační kancelář
Americká 9
120 00, Praha 2
Česká republika
E-mail: reservation@okhotels.cz Fax.: +420-222 521 707 Skype: okhotelscz Skype status
OK-HOTELS
24 hodin Hotline : +420-222 521 706
Kontaktujte nás